Галичина.Інфо

До Тернополя приїде делегація з Любліна

25 листопада до Тернополя прибуде делегація міста Люблін (Республіка Польща). Візит польської делегації присвячений річній співпраці партнерських міст проекту «Міста, що розвиваються – використання польського та українського досвіду у створенні сучасного самоврядування». Цей проект реалізовується в межах Польської програми закордонної допомоги 2010, яка призначається Міністерством закордонних справ Республіки Польща. Під час прес-конференції гості з Любліна розкажуть про напрацювання проекту на прикладі 8 українських міст (в т.ч. Тернополі) щодо вивчення системи місцевого самоврядування в Україні та можливі її зміни в контексті європейських стандартів та вимог.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Тернополя приїде делегація з Любліна
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015