До Тернополя приїде делегація з Любліна
25 листопада до Тернополя прибуде делегація міста Люблін (Республіка Польща). Візит польської делегації присвячений річній співпраці партнерських міст проекту «Міста, що розвиваються – використання польського та українського досвіду у створенні сучасного самоврядування». Цей проект реалізовується в межах Польської програми закордонної допомоги 2010, яка призначається Міністерством закордонних справ Республіки Польща. Під час прес-конференції гості з Любліна розкажуть про напрацювання проекту на прикладі 8 українських міст (в т.ч. Тернополі) щодо вивчення системи місцевого самоврядування в Україні та можливі її зміни в контексті європейських стандартів та вимог.
Рекомендовано до перегляду: