
Новий документальний фільм, присвячений американському гітаристу Джиммі Хендріксу, вийде у 2011 році. Основу фільму складуть матеріали, зняті під час двох концертів, які музикант дав у 1969 році в лондонському Альберт-Холлі.
Як повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на портал NME, у стрічку також увійдуть зйомки, що велися під час туру, з яким Хендрікс у тому ж році об'їхав Європу. Глядачі зможуть побачити, як Джиммі роздає автографи, виходить із літаків і поїздів, готується за лаштунками до виходу на сцену.
Передбачається, що документальний фільм про Джиммі Хендрікса випустять у широкий прокат. Є також імовірність, що стрічку випустять на DVD.
Нагадаємо, Джиммі Хендрікс помер у вересні 1970 року у віці 27-ми років. За життя музиканта було випущено три його студійні альбоми.