Івано-Франківська область буде розвивати співробітництво з Китаєм
Івано-Франківська область буде розвивати співробітництво з Китаєм, повідомили в облдержадміністрації з посиланням на досягнуті домовленості в ході зустрічі першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василя Плавюка з керівником українсько-китайського центру Деном Сяосю.
Відповідно до інформації, сторони обговорили можливі шляхи вирішення питання про Калійному заводі в Калуші і домовилися про співпрацю Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника з китайськими партнерами у сфері освіти, зокрема про стажування українських студентів у Китаї.
Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника висловив готовність прийняти трьох китайських викладачів в Івано-Франківську для акредитації спеціальності "Китайська мова і література".
Рекомендовано до перегляду: