Галичина.Інфо

В Івано-Франківську планують відкрити Інститут Конфуція

"Разом з китайською мовою зараз ми організовуємо Інститут Конфуція", - повідомив ректор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Богдан Остафійчук. За його словами, нині в університеті 250 студентів вивчають китайську мову, а магістри проходять навчання у Китаї.
Ректор також повідомив, що з 2011 року університет планує запровадити вивчення румунської мови, а також іспанської, португальської та італійської. "Для наших заробітчан, які хочуть отримати дипломи про вищу освіту, ми плануємо ввести дистанційну форму навчання", - пояснив Б.Остафійчук.
Нині в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника навчається майже 18,5 тис. студентів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Івано-Франківську планують відкрити Інститут Конфуція
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015