На Прикарпатті відкрито cиротинець товариства Святого Миколая
У Коломиї відкрито місіонерський центр для сиріт. Ініціатор його створення - Коломийсько-Чернівецька єпархія Греко-католицької церкви. Опікуватиметься сиротинцем місіонерське товариство Святого Миколая.
У центрі може одночасно перебувати до 30 дітей, які потребують опіки й допомоги. Ремонт у приміщенні сиротинця тривав майже 6 років. Тут облаштовано кімнати відпочинку, їдальню, бібліотеку, ігровий та актовий зали. Найближчим часом на другому поверсі будівлі впорядкують капличку.
Від облдержадміністрації коломийський сиротинець отримав до Дня святого Миколая сучасний спортивний майданчик та солодощі.
Рекомендовано до перегляду: