Галичина.Інфо

За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці

За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня має намір почати робити операції на серці з 2011 року. Про це вчора, 23 грудня, на нараді із працівниками медустанов області заявив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.
"Операційну відкриють орієнтовно 20 січня 2011 року", - сказав він.
Зі слів Масляка, операції проводитиме фахівець із Ужгорода. "Вона 18 років пропрацювала ендоваскулярним кардіохірургом", - уточнив головлікар міста.
З його слів, операційну буде обладнано ангіографом вартістю 22 млн гривень. "За держкошти", - уточнив він.
Нагадаємо, управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації має намір відкрити реабілітаційний центр для кардіологічних хворих до кінця наступного року, а кардіохірургічне відділення - у березні. Відділення буде розраховано на 20 ліжок, почне працювати на базі відділення малоінвазивної хірургії обласної клінічної лікарні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015