У Європі стандартизують мобільні телефони під єдині зарядні пристрої
Мобільні телефони всіх провідних марок з уніфікованими зарядними пристроями до них можуть з'явитися в Європі вже на початку 2011 року, розраховує Європейська комісія.
У червні 2009 року компанії Nokia, Motorola Mobility, Apple, Samsung, Sony Ericsson і деякі інші погодилися протягом двох років стандартизувати свої мобільні телефони під єдині "зарядки".
Було прийнято рішення, що зарядні пристрої будуть використовувати кабель стандарту micro-USB.
У лютому цього року комісар Євросоюзу з промисловості Гюнтер Верхоген також повідомив, що якщо найближчим часом не буде створено єдина зарядка для всіх мобільних, до виробників телефонів можуть бути вжиті суворі заходи.
Рекомендовано до перегляду: