Представники УГКЦ не візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України
Про те, що представники УГКЦ не братимуть участь в офіційних заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня повідомив Предстоятель УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар. Причиною такого рішення, за його словами, є те, що різні групи на різних майданах намагаються об’єднати українців в цей день. «Чи можливо одночасно брати участь у відзначеннях об’єднання українських земель на різних майданчиках міста?», — наголосив Глава УГКЦ.