
Розгазування та провітрювання шахти "Межирічанська" ДП "Львіввугілля" розпочали сьогодні гірничо-рятувальні загони та працівники підприємства.
Ці роботи триватимуть до 10 лютого, після чого визначитиметься новий фронт відновлювальних робіт.
Як зазначив голова ОДА Михайло Цимбалюк, вугільне підприємство повинно відновити роботу вже навесні цього року. Паралельно з ліквідацією пожежі і її наслідків буде відремонтовано відрізок дороги, що веде до шахти. А на період її вимушеного простою працевлаштовані із збереженням заробітку і соціальних гарантій усі 1314 гірників.
Як повідомлялося раніше, наприкінці грудня минулого року на "Межирічанській" через нехтування правилами безпеки сталася пожежа, котра надовго вивела шахту із розряду діючих.