Власник Франкфуртської фондової біржі Deutsche Boerse AG та упорядник Нью-Йоркської фондової біржі NYSE Euronext офіційно оголосили про злиття. Відповідну домовленість сьогодні було схвалено на рівні наглядових рад.Внаслідок злиття двох фінансових корпорацій утвориться найбільший у світі біржовий холдинг. Нова структура матиме дві штаб-квартири - у Франкфурті-на-Майні та у Нью-Йорку - і керуватиметься Управлінською радою з 17 осіб (дев'ять представників від Німецької біржі, шість членів від Нью-Йоркської плюс голови ради та правління). Головою ради (Chairman) вирішено призначити директора Deutsche Boerse AG Рето Франчіоні, а головою правління (CEO) та одночасно керівником виконавчого комітету - директора NYSE Euronext Дункана Нідерауера.