Галичина.Інфо

Влада КНДР заборонила мобільний зв'язок у країні

Влада КНДР заборонила мобільний зв'язок у країні
Влада Північної Кореї ввела повну заборону на використання мобільного зв'язку на території країни.
Заборона поширюється, у тому числі, і на іноземних громадян. Мобільні телефони у іноземних громадян вилучають при в'їзді до країни і повертають лише на зворотному шляху.
Скоріш за все, заборона пов'язана з революціями в країнах Магрибу, де важливу роль зіграв інтернет і мобільні телефони. Заворушення, за повідомленнями південнокорейської преси, розпочалися і у Північній Кореї. Зіткнення місцевих жителів з поліцією сталися у місті Сінжду недалеко від кордону з Китаєм.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Влада КНДР заборонила мобільний зв'язок у країні
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015