Влада Північної Кореї ввела повну заборону на використання мобільного зв'язку на території країни.
Заборона поширюється, у тому числі, і на іноземних громадян. Мобільні телефони у іноземних громадян вилучають при в'їзді до країни і повертають лише на зворотному шляху.
Скоріш за все, заборона пов'язана з революціями в країнах Магрибу, де важливу роль зіграв інтернет і мобільні телефони. Заворушення, за повідомленнями південнокорейської преси, розпочалися і у Північній Кореї. Зіткнення місцевих жителів з поліцією сталися у місті Сінжду недалеко від кордону з Китаєм.