Секретар Львівської міськради Василь Павлюк в прямому ефірі пообіцяв встановити в своєму кабінеті вебкамеру і цілодобово транслювати в інтернеті те, що відбувається на його робочому місці. Таким чином, як запевнив Павлюк, за його роботою в службовому кабінеті цілодобово в режимі он-лайн зможе стежити кожен.Таку обіцянку він дав під час ефіру на телеканалі ZIK. Ведучий програми Особистий прийом Віктор Павлік нагадав секретарю Львівської міськради про передвиборну обіцянку представників ВО Свобода встановити у своїх робочих кабінетах відеокамери для прямої трансляції в інтернеті. У відповідь Василь Павлюк пообіцяв, що цього тижня в його кабінеті встановлять відеокамери для цілодобового спостереження.
"Цю камеру буде постійно ввімкнено", - додав Василь Павлюк. Ведучий програми запропонував йому проводити цю відеотрансляцію на сайті телеканалу ZIK. Василь Павлюк з радістю погодився на цю пропозицію, тому вже незабаром кожен охочий зможе спостерігати за його роботою в режимі он-лайн.
Як дізналися журналісти телеканалу, у вівторок в кабінеті секретаря міськради дійсно почали встановлювати відеокамеру. Після її випробування в тестовому режимі, вже наступного тижня всі охочі в інтернеті зможуть цілодобово спостерігати за подіями в кабінеті чиновника.