Галичина.Інфо

Секретар Львівської міськради встановив у кабінеті вебкамеру для трансляції своєї роботи в інтернеті

Секретар Львівської міськради встановив у кабінеті вебкамеру для трансляції своєї роботи в інтернеті Секретар Львівської міськради Василь Павлюк в прямому ефірі пообіцяв встановити в своєму кабінеті вебкамеру і цілодобово транслювати в інтернеті те, що відбувається на його робочому місці. Таким чином, як запевнив Павлюк, за його роботою в службовому кабінеті цілодобово в режимі он-лайн зможе стежити кожен.

Таку обіцянку він дав під час ефіру на телеканалі ZIK. Ведучий програми Особистий прийом Віктор Павлік нагадав секретарю Львівської міськради про передвиборну обіцянку представників ВО Свобода встановити у своїх робочих кабінетах відеокамери для прямої трансляції в інтернеті. У відповідь Василь Павлюк пообіцяв, що цього тижня в його кабінеті встановлять відеокамери для цілодобового спостереження.

"Цю камеру буде постійно ввімкнено", - додав Василь Павлюк. Ведучий програми запропонував йому проводити цю відеотрансляцію на сайті телеканалу ZIK. Василь Павлюк з радістю погодився на цю пропозицію, тому вже незабаром кожен охочий зможе спостерігати за його роботою в режимі он-лайн.

Як дізналися журналісти телеканалу, у вівторок в кабінеті секретаря міськради дійсно почали встановлювати відеокамеру. Після її випробування в тестовому режимі, вже наступного тижня всі охочі в інтернеті зможуть цілодобово спостерігати за подіями в кабінеті чиновника.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Секретар Львівської міськради встановив у кабінеті вебкамеру для трансляції своєї роботи в інтернеті
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015