Сьогодні, у вівторок 22 березня, o 19-00, у львівській галереї «Коралі» (вул. Менцинського, 5) у виконанні акторів «Театру у кошику» відбудеться вистава «Я йду, Христе..!» за твором Г. Лужицького, в основу якого лягло листування митрополита Андрея Шептицького з матір’ю.Виставу, яку режисер і художній керівник «Театру у кошику» Ірина Волицька, вже ставила на багатьох імпровізованих сценах Львова (зокрема, у каплиці Українського католицького університету та Музеї історії релігії), актори Лідія Данильчук і Володимир Губанов апробують нині у виставкових залах галереї «Коралі».
Це не перша апробація нового сценічного простору: «кошиківці» у галереї «Коралі» уже встигли 10 березня зіграти моновиставу «Сон. Комедія» за поемою Т.Шевченка. Цю ж виставу вони демонстрували 17 і 18 березня у Рівному (в актовій залі Рівенського державного гуманітарного університету та Малій сцені Рівенського обласного музично-драматичного театру). А загалом від початку року встигли дати гастролі у Калуші з моновиставою «Білі мотилі, плетені ланцюги…» за мотивами листів та новел Василя Стефаника, а також у Острозькій академії, де Лідія Данильчук читала поезію Лесі Українки та грала моновиставу «На полі крові» за п’єсою Лесі Українки. Минулого місяця «Театр у кошику» в приміщенні факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету репрезентував моновиставу «Річард після Річарда», яка була показана у рамках Третього локального театрального фестивалю «Лютий/Февраль», відбувся у Херсоні 10-13 лютого.
Наприкінці березня «Театр у кошику» втішить своїх шанувальників прем’єрою вистави режисера Ірини Волицької за п’єсою французького драматурга Ежена Йонеско «Маячня удвох», у якій будуть зайняті Лідія Данильчук і актор театру «Воскресіння» Петро Микитюк.