Новим Главою Української Греко-Католицької Церкви став єпископ Української Греко-Католицької Церкви, апостольський адміністратор єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина) владика Святослав Шевчук.Таке рішення 24 березня 2011 року у Брюховичах (Львів) прийняв Синод єпископів УГКЦ. Сьогодні ж, 25 березня, Святійший Отець Венедикт XVI потвердив і поблагословив цей вибір. Обраний Глава УГКЦ склав перед Синодом Єпископів визнання віри та обітницю вірно виконувати свій уряд.
Також на сьогодні о 14.30 заплановано проведення брифінгу у Митрополичих платах на Святоюрській горі у Львові.
Інтронізація новообраного Глави Української Греко-Католицької Церкви відбудеться 27 березня у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві.