
29 березня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив проведення Великоднього ярмарку на пр. Свободи. Ярмарок триватиме з 17 квітня до 15 травня 2011 року. Організатором ярмарку визначено ТзОВ «Львівські Ярмарки». Також виконком дозволив учасникам ярмарку – місцевим підприємцям – здійснювати торгівлю у робочі дні з 12:00 до 22:00 у вихідні – з 11:00 до 23:00. Підприємцям, які зголосяться на участь в ярмарку, буде надано одноразові дозволи на розміщення об’єктів торгівлі.