Перший конкурс на розробку родовищ сланцевого газу відбудеться через 2 місяці. Про це сьогодні сказав на брифінгу міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський.«Протягом двох тижнів буде закінчений і виданий Кабінетом Міністрів порядок видачі ліцензій. Після цього буде оголошений конкурс, аукціон і можна буде купувати. Тому це займе близько двох місяців», — зазначив урядовець. Нагадаємо, що за експертними оцінками, Україна входить до п'ятірки найбільш перспективних європейських країн з видобутку сланцевого газу. Зокрема, ТНК-BP у наступному році планує вкласти у розвідку сланцевого газу до $100 мільйонів, повідомив в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» голова правління НАК «Надра України» Едуард Ставицький.