Корпорація Google побудує надшвидкісну мережу для виходу в Інтернет в американському місті Канзас-сіті. Про це повідомляється на офіційному блозі компанії. Жителів міста планується підключити до Мережі по виділеному оптоволоконному каналу з пропускною спроможністю 1 гігабіт на секунду. Це в кілька десятків разів перевищує середню швидкість інтернет-каналу в США.В експлуатацію високошвидкісну мережу буде введено в 2012 році. При цьому повідомляється, що в майбутньому Google може побудувати подібну мережу і в інших містах США. Мережа буде побудована в рамках проекту Google Fiber, про старт якого було оголошено в лютому 2010 року. Протягом кількох місяців Google приймав заявки від адміністрацій американських міст і окремих громадян. Усього інтернет-компанія отримала більш як 1100 звернень з проханням побудувати гігабітну мережу.