Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську встановлено когенераційну установку, яка призначена для виробництва власної теплової й електричної енергій, як в автономному режимі, так і при паралельній роботі із загальними електричними мережами. Це вже четверта когенераційна установка, яка перебуває на балансі підприємства. Когенераційна установка дозволить не лише отримувати дешевшу електрику, але й може покращити якість житлово-комунальних послуг для мешканців окремого мікрорайону. Істотною перевагою встановлення когенераційної системи є її повна автономність - вона не вимагає постійної присутності персоналу. Стандартом таких силових систем є можливість дистанційного моніторингу й керування обладнанням.