У Будапешті під час засідання Ради міністрів з фінансових та економічних питань ЄС Європейська конфедерація профспілок та її 6 угорських організацій провели масову міжнародну демонстрацію на захист прав найманих працівників Європи. Європейські профспілки виступають проти антикризових заходів за рахунок працівників, вимагають справедливої заробітної плати та забезпечення якісних робочих місць.Євродемонстрація в центрі Будапешта проходила під гаслом "Ні - суворій економії за рахунок працюючих, справедливу заробітну плату і якісні робочі місця". Демонстранти вимагали також скасування індексації зарплат, встановлення пенсійного віку в залежності від тривалості життя у кожній країні, скорочення державних витрат не за рахунок найманих працівників, збереження гарантій соціального забезпечення та в системі охорони здоров'я.
Будапештська акція протесту - чергова із серії тих, які супроводжували важливі заходи Євросоюзу наприкінці березня та на початку квітня у Брюсселі та Лондоні. У столиці Угорщини, яка головує у ЄС, у 50-тисячній демонстрації взяли участь 45 профспілок із 22 країн Європи.