Виробництво кави в Індонезії у 2011 році може скоротитися на 25 відсотків внаслідок несприятливих погодних умов, а також старіння плантацій, багатьом з яких вже понад 15 років."Ми вважаємо, що в 2011 році виробництво кави скоротиться на чверть, але ситуація все ще може змінитися на краще. Сподіваємося, що в результаті ми зможемо надати інші цифри", - йдеться у повідомленні міністерства сільського господарства Індонезії.
У 2010 році в Індонезії було вироблено 709 тисяч тонн кави. У 2011 році уряд прогнозує спад до 567,2 тисяч тонн. Цей недобір, еквівалентний річному виробництву зерен, що бадьорять, у таких країнах, як Уганда або Коста-Рика, може, вважають експерти, підвищити ціни на світовому ринку кави, обсяг якого нині досягає 8 мільйонів тонн.