Галичина.Інфо

210 тисяч прикарпатців взяли участь у Дні довкілля

210 тисяч прикарпатців взяли участь у Дні довкілля У День довкілля 210 тисяч прикарпатців взяли участь у акції «За чисте довкілля». У її межах активісти прибрали 179,2 га прибудинкових територій адмінбудівель та посадили понад 37 тис. дерев та кущів. Також ліквідовано 315 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено 1 620 куб м відходів. Окрім того активісти посадили 31,5 тис. дерев, 5,9 тис. кущі та впорядковано 0,81 тис. га газонів і квітників.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 210 тисяч прикарпатців взяли участь у Дні довкілля
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015