Екс-барабанщик The Beatles Рінго Старр заявив, що він не в захваті від традиційної книжкової форми мемуарів і замість цього зараз записує автобіографічний музичний альбом.За словами 70-річного музиканта, на платівці будуть пісні про його юність та рідний Ліверпуль. "Я пишу пісні про себе та Ліверпуль. Це начебто я вирішив зробити міні-біографію, але замість того щоб випустити книгу, я запишу альбом", - пояснив Старр.
Музикант також повідомив, що розуміє: публіку, в основному, цікавить лише проміжок його життя, пов'язаний із The Beatles і легендарними виступами в клубі Cavern. "Мені кілька разів пропонували взятися за мемуари, проте єдине, що вони хотіли почути - про ті вісім років у групі", - сказав Старр.
"Але мені б довелося написати три томи, поки справа дійшла б до The Beatles. Пісні я пишу набагато швидше", - додав він. Дату виходу диска, його назву або інші подробиці Старр поки не повідомив.
Його останній студійний альбом "Y Not" вийшов у січні 2010 року. На першому синглі з платівки "Walk With Me" Старр заспівав разом з іншим колишнім бітлом Полом Маккартні.
Зараз Рінго Старр готується до гастролей.