«Пікардійська терція» та «Курінь» в Тернополі
8 травня о 15.00, в Обласній філармонії (вул. Князя Острозького, 11) відбудеться прем’єра пісенного проекту «Пікардійської терції» та гурту «Курінь» «Пісні наших перемог».
Від цього проекту розпочинається місцевий проект під назвою «Фестиваль прем’єр». Даний фестиваль – це доробок місцевих авторів, тобто, авторів тексту, музики, виконавців, які в листопаді показуватимуть, що вони зробили за цей рік. Представлятимуть лише ті пісні, які написані у 2011 році. Також усі зможуть ознайомитись із новими молодими виконавцями. Фестиваль відкритий для всієї країни, радо зустрічатимуть гостей з будь-якого регіону.
Координатор проекту – Олександр Смик. Квитки можна придбати у касах філармонії та кінотеатру «Перемога». Телефони для довідок: (0352) 25-07-48, (0352) 52-15-00.
Рекомендовано до перегляду: