У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини»
Цими днями в кількох кінотеатрах США, у тому числі і в одному зі столичних кінозалів, проходила презентація документального фільму режисера Ольги Онишко – «Три історії Галичини». У стрічці розповідається про життя на Галичині у часи Другої світової війни. У ній змальовані історії трьох цілком різних людей: української жінки, яка жила у домі провідника УПА Романа Шухевича; єврейської родини, яку протягом кількох років переховувала від німців одна українка; і польського священика.
Детальніше про фільм та його успішну прем’єру у США Ольга Онишко розповіла у студії «Голосу Америки».
Покази фільму також відбудуться: 15 травня, о 16:00 у кінотеатрі «Revue Cinema» у Торонто, за адресою 400 Roncesvalles Ave. 4 червня о 19:30, 5 червня 14:00 в Українському музеї у Нью-Йорку за адресою 222 East Sixth Street.