Галичина.Інфо

У Львові відкрили візовий центр Федеративної Республіки Німеччини

У Львові відкрили візовий центр Федеративної Республіки Німеччини У Львові 27 травня відкрили візовий центр Федеративної Республіки Німеччини. Центр розташовано на вул. Братів Міхновських, 1. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом.

«Хочу висловити вдячність за відкриття візового центру, це значно спростить подорожі наших громадян до вашої країни», – зазначив М. Цимбалюк.

Під час зустрічі сторони обговорили питання економічної співпраці. Посол Німеччини подякував голові ЛОДА за створення сприятливого інвестиційного клімату: «Розвиток таких підприємств, як Леоні, Клінгспор доводять, що тут уважно ставляться до інвесторів. Вони є хорошими послами Львівщини в світі. Додам, що Львів є одним з тих міст, куди найбільше люблять їздити німці в Україні».

Голова Львівської ОДА М. Цимбалюк, своєю чергою, звернувся до дипломата з проханням сприяння в обміні досвідом щодо забезпечення правопорядку під час Євро-2012. М. Цимбалюк також розповів про підготовку області до Євро-2012: «У нас одні з найкращих показників підготовки, зокрема щодо готельної сфери».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили візовий центр Федеративної Республіки Німеччини
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015