На Прикарпатті облаштують 100 привалів для туристів
В Івано-Франківській області на туристичних маршрутах у цьому році планують облаштувати 100 місць для привалів туристів. Тут будуть місця для сидіння, дерев’яний столик, щоб зручно поїсти, контейнер для сміття тощо. На облаштування місць для привалів з обласного екологічного фонду виділять 500 тис. грн.
Про це повідомив на колегії облдержадміністрації губернатор Михайло Вишиванюк. Керівник області дав доручення у кожному лісництві на промаркованих туристичних маршрутах облаштувати відповідний благоустрій, щоб туристи змогли зробити привал.
Відповідно до рішення колегії, в області всі туристичні групи попереджуватимуть про заборону з червня до грудня розпалювати вогнища у лісах.
Цьогоріч в області очікують понад мільйон туристів та екскурсантів.
Рекомендовано до перегляду: