18 – 19 червня 2011 року за офіційної підтримки Посольства Грузії в Україні та Мистецького Об’єднання «Дзиґа» у Львові, у рамках всеукраїнського показу, відбуватиметься фестиваль «Дні Грузинського Кіно». Програму фільмів було відібрано експертною комісією з Грузії та України.
Фільми зняті за матеріальної підтримки Національного Кіноцентру Грузії й наочно демонструють, як швидко можна досягти зростання якісно нового кінематографу при свідомій політиці підтримки дебютного та молодого кіно. У програмі - стрічки, які брали участь та здобували нагороди на міжнародних кінофестивалях. Фільми вирізняються особливим ставленням до людини, її життя, сповнені щирості, драматизму та глибокого розуміння світу.
Місце проведення фестивалю: «Кіноклуб Олега Яськіва», Клуб «Ч/Б 5´5» пл. Коліївщини, 2. Кількість місць обмежена, тому прохання попередньо реєструватись за тел. (067)2552301. Організатор фестивалю: продюсерська компанія «Kontora Pravylo».
Програма фестивалю
18 червня (субота): «Три будинки» (2008), режисер Заза Урушадзе - початок 16.00 Програма короткометражних фільмів - початок 18.00 «Вересень» (2010) Вако Кіркітадзе, «Мисливець на ворон» (2010) Ніка Гугушвілі, «Граффіті» (2006) Вано Бурдулі , «Кров» (2010) Ірина Правило, «370С» (2005) Тамара Суламанідзе, «Квітнева холоднеча» (2010) Торніке Бзіава.
19 червня (неділя): «Суса» (2010), режисер Русудан Пірвелі - початок 16.00 «Вуличні дні» (2010), режисер Левана Когуашвілі - початок 18.00