Галичина.Інфо

В Тернополі відкривається Перша українська Агрошкола

В Тернополі відкривається Перша українська Агрошкола 21 червня в Тернополі, у конференц-залі готелю «Тернопіль» відбудеться відкриття першої української Агрошколи. Під час офіційної частини з вітальним словом до слухачів звернуться Віце-президент «Мрія Агрохолдингу» Андрій Гута, кандидат сільськогосподарських наук, агродиректор школи Роман Проць та директор з виробництва «Мрія Агрохолдингу» Владислав Луговський. Захід також включатиме екскурсії до об’єктів, на базі яких навчатимуться слухачі (насінневий завод, елеватори).

А напередодні - 20 червня, відбудеться фінал відбору слухачів до Агрошколи. Цікаво те, що відбір відбувається за відкритою та інтерактивною системою тестування, і ви можете одразу побачити результати.

Перша українська Агрошкола – це перший крок до МВА в агрономії. Право навчатися у школі отримають 20 студентів-випускників сільськогосподарських факультетів та 10 молодих спеціалістів, які вже 2-3 роки попрацювали в агросфері. Важливими критеріями відбору слухачів були порядність, відповідальність і бажання розвивати сферу сільського господарства України. Навчання триватиме з 21 червня по 29 грудня 2011р. й складатиметься з 12 модулів, випускного іспиту та захисту дипломної роботи. Студенти забезпечуватимуться житлом, харчуванням, трансфером до місця навчання та стипендіями. Викладачі школи – доктори та кандидати сільськогосподарських наук, провідні фахівці Агрохолдингу «Мрія». За умови успішного складання іспиту та захисту дипломних робіт, слухачі отримають можливість працевлаштування в Агрохолдингу «Мрія».

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Тернополі відкривається Перша українська Агрошкола
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015