У фіналі європейського кубку з робототехніки «EUROBOT», що відбудеться з 28 червня по 2 липня у московітській Астрахані, Україну представлятимуть дві команди – тернопільський «SCS» та львівський «Vidron».Фінал українського етапу кубку з робототехніки «EUROBOT» відбувся 18 червня в НУ «Львівська політехніка», де й визначили, хто саме представлятиме Україну на міжнародному рівні.
Змагання «EUROBOT» - відбуваються впродовж 12 років. Їх метою є розвиток європейської молоді та навчання її основам прикладної робототехніки та автоматизації. Завданням цьогорічних змагань є створити повністю автономного робота, що буде змагатись зі своїми роботами-супротивниками у грі на кшталт шахів на спеціальному розграфленому полі.