У День скорботи 22 червня на Прикарпатті приспустять державні прапори та помоляться на братських могилах усіх солдат усіх воєн, «незалежно від армій і національностей». У цей сумний поминальний день священики різних конфесій відправлять на могилах панахиди.Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. «…Поклонимося їхньому праху, покладемо вінки, живі квіти, запалимо свічки і, як Бог велів, щиро помолимося за душі невинно убієнних. І так буде правильно. Так буде по-християнськи. Піаритися у цей день неприпустимо», - наголосив керівник області.