Любителів альтернативної музики зберуться на фестивалі рок–музики "РОК-ВІДРИВ". 17-ий фесттваль розпочнеться 2 липня, о 15 годині, у міському парку Південного масиву.Свого часу фестиваль у Бучачі відвідували багато команд, які зараз мають велике визнання. Серед них ” Ті, шо падають вгору”, “Годо”, “Неймлес”, “Так-треба” , “X-Projekt” та інші.
Цьогоріч у фестилі братимуть участь: "Контраст" (Скала–Подільська), "ZLIVA NA PRAVO" (Теребовля), "Імперіа" (Івано–Франківськ), "Медовий полин" (Борщів), "Frame" (Івано–Франківськ), "СвітлоТінь" (Костопіль), "Орандж" (Тернопіль), "Rаttle’ head" (Тернопіль), "Факторіал" (Бучач), "Алоізій Карамболь" (Тернопіль), "Безодня" (Хмельницький), "Холодне сонце" (Київ).