Галичина.Інфо

На Тернопільщині пройде рок-фестиваль

На Тернопільщині пройде рок-фестиваль Любителів альтернативної музики зберуться на фестивалі рок–музики "РОК-ВІДРИВ". 17-ий фесттваль розпочнеться 2 липня, о 15 годині, у міському парку Південного масиву.

Свого часу фестиваль у Бучачі відвідували багато команд, які зараз мають велике визнання. Серед них ” Ті, шо падають вгору”, “Годо”, “Неймлес”, “Так-треба” , “X-Projekt” та інші.

Цьогоріч у фестилі братимуть участь: "Контраст" (Скала–Подільська), "ZLIVA NA PRAVO" (Теребовля), "Імперіа" (Івано–Франківськ), "Медовий полин" (Борщів), "Frame" (Івано–Франківськ), "СвітлоТінь" (Костопіль), "Орандж" (Тернопіль), "Rаttle’ head" (Тернопіль), "Факторіал" (Бучач), "Алоізій Карамболь" (Тернопіль), "Безодня" (Хмельницький), "Холодне сонце" (Київ).

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Тернопільщині пройде рок-фестиваль
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015