Галичина.Інфо

У Тернополі відбудуться змагання з повітроплавання

У Тернополі відбудуться змагання з повітроплавання У Тернополі на День міста, що відзначається 28 серпня, відбудуться змагання з повітроплавання на Кубок мера. Про це на прес-конференції у Тернополі повідомив президент Федерації повітроплавання України Олександр Ніколаєв. За його словами, участь у змаганнях візьмуть 5 команд, серед них одна – з жіночим екіпажем.

«Злітатимуть повітряні кулі із різних масивів, щоб при різних вітрах жителі міста могли бачити це прекрасне видовище», – зазначив О.Ніколаєв.

За його словами, увечері кулі літатимуть над Тернопільським ставом, додаючи колориту заходам, які проходитимуть з нагоди дня міста у парку імені Шевченка.

Переможець, який найкраще виконає усі завдання турніру, отримає кубок міського голови. Планується, що мер Тернополя Сергій Надал також підніметься в небо на одній з повітряних куль.

Участь у змаганнях візьмуть команди з Києва, Феодосії, Львова та Кам’янця-Подільського.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі відбудуться змагання з повітроплавання
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015