22-24 липня у Підкамені Бродівського району Львівської області пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Підкамінь 2011". За три дні етнофестиваль побив усі свої попередні рекорди - у погожий суботній день 23 липня, його відвідали близько 20 тис. осіб.Про це сьогодні, 26 липня, на прес-конференції повідомив один із організаторів фестивалю Олександр Ганущин. Найбільше на фестиваль приїхало мешканців не Львівщини, а інших областей. Однак, найбільшу проблему становила поведінка місцевих жителів Бродівського району, які в цьому фестивалі вбачали дармовий відпочинок і поводили себе не завжди так як годиться. Також, Ганущин заявив: "Чутки (які звідкись взялись прямо посеред фестивального поля) про те, що, можливо, п’ятий "Підкамінь" стане останнім, однозначно залишаться просто чутками". Проте віри в це ой як мало, зважаючи на певні тенденції останнього фесту.
Поділився баченням про фестиваль і ще один з співорганізаторів - депутат Львівської облради Ігор Криськів: «Бійці Внутрішніх військ добре спрацювали на фестивальному полі. Вони тримали все під своїм контролем і їм вдалося вилучити наркотичні речовини. Хто був на фестивалі, то напевне бачив, що територію патрулювали з собаками, які спеціально навчені шукати наркотичні речовини. Велика вдячність від організаторів нашим Внутрішнім військам за їх пильність».
Військовослужбовці Львівського полку внутрішніх військ у с.м.т. Підкамінь Бродівського районі Львівської області під час проведення п’ятого етнофестивалю «Підкамінь – 2011» затримали двох 23 річних та одного 24 річного громадян України. У затриманих вилучили 1 кілограм та 5 грамів наркотичних речовин рослинного походження, про що повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування ВВ МВС України підполковник Вадим Голуб. Затриманих передали до Бродівського РВВС. Щоденно з 22 по 24 липня з 13 години дня до 2 години ночі близько 70 військовослужбовців Львівського полку внутрішніх військ здійснювали охорону громадського порядку на етнофестивалі.