Упродовж 1-11 серпня у Тернополі за підтримки Корпусу Миру діятиме літній молодіжний англомовний форум «КАКТУС’11» за участі міжнародної команди волонтерів. Захід проходитиме за адресою вул. Білогірська 51 вкорпусі “Політехнік” ТНТУ ім. І. Пулюя.Його метою є формування у нашої молоді навичок соціального лідерства, зацікавлення їх у проведенні власних громадських ініціатив. Він збере понад60 представників активної молоді віком 16-18 років з усієї України, в тому числі 20 з Тернополя. Координуватиме форум команда з 27 вчителів-волонтерів, серед яких 12 представників США та українські молодіжні громадські діячі.
Під час форуму учасники матимуть нагоду в інтерактивній англомовній атмосфері отримати вміння працювати в команді, планувати та проводити власні проекти, вести дебати та дискусії, дізнаються про сутність різних громадських ініціатив та відвідають за бажанням різні інтерактивні класи з 13-ти можливих, таких як: риторика, журналістика, іспанська мова, світові проблеми тощо.
Також під час заходу будуть тренінги з представниками провідних українських НГО, вечори міжкультурного обміну та семінар по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.