Галичина.Інфо

Фонтан біля залізничного вокзалу Львова демонтують

Фонтан біля залізничного вокзалу Львова демонтують Під час реконструкції Двірцевої площі біля головного залізничного вокзалу «Львів» буде демонтовано фонтан. Демонтаж потрібен для прокладання на тому місці нової зручної схеми руху.

«У проекті реконструкції Двірцевої площі біля головного залізничного вокзалу у Львові ми перш за все орієнтувалися на привабливість і комфорт для мешканців і туристів. Проект передбачає зміну схеми організації руху транспорту по площі», - повідомив під час виїзного брифінгу 12 серпня перший заступник голови Львівської міської ради Олег Синютка. О. Синютка поінформував, що тут планується влаштувати два транспортні кільця – одне розворотне, а друге – для транспорту який зупинятиметься для висадки пасажирів. Крім того, будівельники Львівської залізниці же облаштовують велику автостоянку. «Архітектурні рішення, закладені будівельниками на початку 20 ст., будуть збережені. Тим часом фонтан посеред Двірцевої площі буде знесено, оскільки він не належить до архітектурної спадщини, а демонтаж потрібен для нової схеми руху», - додав він.

Влаштування тимчасового автовокзалу біля приміського залізничного вокзалу ще не почалося. На цьому місці є автостоянка, і оскільки Львівська залізниця – державна структура, то перенесення автостоянки треба погоджувати з Фондом держмайна.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фонтан біля залізничного вокзалу Львова демонтують
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015