Галичина.Інфо

На Тернопільщині завершено газифікацію Гусятинського району

На Тернопільщині завершено газифікацію Гусятинського району У вівторок, 16 серпня, відбулася церемонія запалення газового факела в селах Ставки та Козина Гусятинського району.

«Сьогодні – справжнє свято: завершено газифікацію Гусятинського району. Ці віддалені села давно очікували на цей день і я щиро вдячна усім, хто наблизив цю подію», - сказала голова Гусятинської районної ради Надія Андріївна.

Будівництво підвідного газопроводу до цих населених пунктів, а також до хуторів Білка та Гаврилівка було розпочато в 2009 році, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської ОДА.

НАК «Нафтогаз України» було профінансовано будівництво газопроводів на суму 316 тис. грн. За рахунок коштів обласного бюджету в 2011 році профінансовані роботи з будівництва газопроводів на суму 130 тис. грн.

Загалом, підрядна організація ТОВ «Термопласт» здійснила будівництво підвідних газопроводів, протяжністю 6,75 км.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Тернопільщині завершено газифікацію Гусятинського району
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015