Галичина.Інфо

У Львові відбудеться українсько-польський турнір з таїландського боксу

У Львові відбудеться українсько-польський турнір з таїландського боксу 19 серпня, відбудеться урочисте відкриття турніру з таїландського боксу Муай-Тай між збірними командами України та Польщі “Кубок Незалежності-2011”, присвяченого 20-й річниці Незалежності України.

Основна мета турніру — національно-патріотичне виховання дітей та молоді шляхом залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, що в свою чергу є ефективним засобом боротьби з негативними наслідками в молодіжному середовищі.

Організаторами турніру виступили управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та клуб професійних видів одноборств “Юніон”, а співорганізатори — Львівська міська рада, ПАТ «Львівський холодокомбінат» (ЛІМО), охоронно-юридична фірма «Аутпост» та група компаній «Аспект».

Турнір відбуватиметься у міському парку ім. І.Франка (навпроти НУ ім. І.Франка). Церемонія урочистого відкриття змагань розпочнеться о 19:00.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться українсько-польський турнір з таїландського боксу
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015