У Тернополі стартував Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту
Офіційне відкриття Чемпіонату Європи з водно-моторного спорту відбулося 27 серпня у Тернополі. Участь у чемпіонаті бере 61 учасник із восьми країн світу. Протягом двох днів буде розіграно дві номінації: чемпіона Європи з водно-моторного спорту, та кубок міського голови. На чемпіонат прибули також 16 ветеранів, які брали участь у водно-моторному чемпіонаті у 1987 році.