Галичина.Інфо

Відкриття концертного сезону в "Козі"

Відкриття концертного сезону в "Козі"3 вересня з 20:00 до 23:00, в барі "Коза" (Шевченка 23, Ternopil) концерт з нагоди відкриття концертного сезону! Чотири поважних тернопільських ватаги - Nameless, ОрАндж, Red Cardinals, Marigold тішитимуть вас своїми гітарами та голосами. Вхід - 20 гривень, усім хто придбає квиток – бокал пива безкоштовно.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Відкриття концертного сезону в "Козі"
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015