Галичина.Інфо

На Львівщині відкрито газове родовище

На Львівщині відкрито газове родовище 9 вересня у селі Чайковичі Самбірського району урочисто відкрили газове родовища. Підготовчі роботи до урочистого відкриття родовища тривали 1,5 роки – з часу отримання ліцензії на буріння.

Генеральний директор групи енергетичних компаній Зіновій Козицький повідомив, що це вже друге відкрите родовище в Самбірському районі та подякував за розуміння та підтримку голові Львівської ОДА Михайлові Цимбалюку та голові Самбірської РДА Івану Білаку.

Голова Львівської ОДА розповів, що ця тема є для нього дуже близькою, оскільки його батько більше 40 років пропрацював у цій галузі, а також зізнався, що сьогодні вперше побачив австрійську установку для буріння і додав, що навіть на Полтавщині, де свердловини бурують значно глибше, подібних установок немає.

Михайло Цимбалюк також наголосив, що найближчим часом газове родовище буде підключене до загальної газової мережі: «Відкриття газового родовища засвідчує те, що газ і нафта в Україні є, і для її видобування потрібно залучати вчених та професіоналів, а Львівщина у цьому, як завжди, має показувати приклад. Особливо важливо займатись видобуванням газу, коли ціна на нього постійно зростає» - зазначив Михайло Цимбалюк і подякував усім працівникам за патріотизм та любов до своєї справи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині відкрито газове родовище
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015