Галичина.Інфо

Галичанка стала другою на конкурсі «Міс Всесвіт»

Галичанка стала другою на конкурсі «Міс Всесвіт» Представниця Анголи Лейла Лопес завоювала титул «Міс Всесвіт» у бразильському місті Сан-Паулу. Друге місце посіла Галицька красуня Олеся Стефанко.

Перед фіналом організатори також оголосили переможниць у номінаціях «Міс Фотогенічність» і «Міс Симпатія». Ними стали відповідно «Міс Швеція» Роннія Форнстедт і представниця Чорногорії Ніколіна Лонкар.

На початку фінального показу всі конкурсантки, що представляють 89 країн, вийшли на сцену, де дізналися імена 15 фіналісток, яких судді вибрали за підсумками попередніх змагань 8 березня.

Ще одну учасницю вирішального етапу «Міс Всесвіт» було обрано за результатами голосування глядачів в Інтернеті.

Фіналістки взяли участь у дефіле в купальниках, потім десять дівчат продовжили змагатися і вийшли на сцену у вечірніх платтях. У третій частині конкурсу п'ять красунь відповідали на запитання суддів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Галичанка стала другою на конкурсі «Міс Всесвіт»
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015