Галичина.Інфо
У зіткненні двох маршруток у Львові постраждало 12 осіб
1 листопада у Львові водій маршрутки №30 виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з іншою маршруткою під керуванням 38-річного водія.
Про це ZAXID.NET повідомили в УДАІ у Львівській області. Після ДТП за медичною допомогою звернулися 10 пасажирів, вісьмох із них відпустили додому. Одного з водіїв госпіталізували з переломом гомілок. Інший отримав забій тім’яної ділянки та забої стегна. Після надання медичної допомоги його відпустили додому.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015