Галичина.Інфо

У зіткненні двох маршруток у Львові постраждало 12 осіб

У зіткненні двох маршруток у Львові постраждало 12 осіб 1 листопада у Львові водій маршрутки №30 виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з іншою маршруткою під керуванням 38-річного водія.
Про це ZAXID.NET повідомили в УДАІ у Львівській області. Після ДТП за медичною допомогою звернулися 10 пасажирів, вісьмох із них відпустили додому. Одного з водіїв госпіталізували з переломом гомілок. Інший отримав забій тім’яної ділянки та забої стегна. Після надання медичної допомоги його відпустили додому.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У зіткненні двох маршруток у Львові постраждало 12 осіб
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015