Галичина.Інфо

До Львова з’їхалися керівники комісій та відділів УГКЦ

До Львова з’їхалися керівники комісій та відділів УГКЦ 1 листопада у Львові відбулось засідання керівників комісій та відділів УГКЦ в Україні. Учасники зустрічі обговорювали напрацювання за останні місяці, ділилися труднощами та представили плани роботи до кінця року. Засідання очолив Владика Богдан (Дзюрах), керівник Адміністрації Патріаршої курії УГКЦ.

Після освячення нових приміщень для Патріарших структур УГКЦ на території Святоюрського комплексу, владика зачитав Декрет про призначення о. Петра Рака адміністратором Патріарших структур у Львові.

«Ефективність праці комісій УГКЦ полягає не лише у представленні їхньої діяльності у церковних структурах, а й працею із парафіяльними спільнотами. Для цього у своїй діяльності ми повинні керуватися концепцією стратегічного розвитку нашої Церкви: "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом". Ми повинні вносити в парафіяльні спільноти нові ідеї та новий дух для того, щоб вони були живими», - сказав на завершення Владика Богдан.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова з’їхалися керівники комісій та відділів УГКЦ
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015