Грузинська і Московітська делегації підписали угоду, що усуває останню перешкоду на шляху вступу Московії до Світової організації торгівлі. Угоду підписано на переговорах між країнами в Женеві, - повідомив посол Грузії у Швейцарії Зураб Чаберашвілі. Голова російської делегації на переговорах у штаб-квартирі СОТ Максим Медведков підтвердив факт підписання угоди.Московія веде переговори про вступ до СОТ майже 18 років.Грузія була останньою з країн-членів СОТ, яка не підписала з Росією двосторонній протокол про відсутність торговельних претензій.
Хоча Україна підписала з Росією міжурядовий протокол про відсутність заперечень щодо членства останньої в СОТ, суперечка довкола ціни російського газу між двома країнами дала підстави оглядачам вести мову про гіпотетичну можливість розірвання угоди.