Збірна України у Львові перемогла збірну Австрії: 2-1
15 листопада у Львові в товариському матчі між збірними України та Австрії жовто-блакитні переграли суперників. Матч закінчився з рахунком 2-1 на користь українців. На матчі між збірними України та Австрії у Львові 15 листопада були присутні 31879 глядачів.
Перший гол у матчі, що водночас став першим голом на новозбудованій «Арені-Львів», на 18-й хвилині забив нападник збірної України та гравець київського «Динамо» Артем Мілевський. У другому таймі австрійці відновили паритет. На 71-й хвилині Фухс прорвався на правому фланзі і подав на дальню стійку. Арнаутовіч головою забив м’яч у дальній кут воріт Диканя. На 81-й хвилині Олександр Кучер отримав жовту картку за розбірки з Арнаутовічем, однак Олександрові цього виявилось замало і він вдарив по обличчю австрійця, отримавши в результаті червону картку. Вже у додатковий час, на 92-й хвилині, другий гол у ворота збірної Австрії забив Марко Девіч.