Галичина.Інфо

Віднині українці можуть їздити без віз у Боснію і Герцеговину

Віднині українці можуть їздити без віз у Боснію і Герцеговину 27 листопада набула чинності угода про безвізовий режим між Україною та Боснією і Герцеговиною. Положення угоди передбачають безвізовий режим для громадян, які прямують транзитом через ці країни на підставі закордонного паспорта, а також для громадян, перебування яких на території цих країн не перевищує 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в´їзду.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Віднині українці можуть їздити без віз у Боснію і Герцеговину
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015