Галичина.Інфо
Віднині українці можуть їздити без віз у Боснію і Герцеговину
27 листопада набула чинності угода про безвізовий режим між Україною та Боснією і Герцеговиною. Положення угоди передбачають безвізовий режим для громадян, які прямують транзитом через ці країни на підставі закордонного паспорта, а також для громадян, перебування яких на території цих країн не перевищує 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в´їзду.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015