Галичина.Інфо
У Тернополі стартував Фестиваль емоцій
У Тернополі розпочався Фестиваль емоцій "Орликіада-2011". Це вде 19-ий за ліком фестиваль в межах якого відбуваються змагання з театральних постановок, а також інтелектуальні змагання серед молоді. Цьогоріч фестиваль проходитиме у Тернополі. Під час фестивалю, який триватиме впродовж двох днів, також пройде конкурс на Гетьманича і Гетьманівну, майстер-класи з організації творчого відпочинку та бал-маскарад, - повідомили у тернопільській організації «Пласт», яка організувала захід. Оцінюватимуть учасників змагань відомі у місті політики та громадські діячі.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015