9-11 грудня у Львові відбудеться ХVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Багіра - 2011», участь в якому, за попередніми заявками, візьму юні гімнасти з Польщі, Угорщини, Чехії, Латвії, Московії, Ірландії, Естонії, Люксембурга та 25 клубів з різних міст України. Усі учасники змагань будуть нагороджені цінними подарунками, переможці і призери – кубками та медалями. Урочисте відкриття змагань відбудеться 10 грудня о 15.30 за адресою: м. Львів, вул. ген. Грекова, 1.Щороку до Дня Святого Миколая спортивний клуб «Багіра» проводить традиційний дитячий міжнародний турнір, у якому беруть участь понад 200 гімнасток з України та інших держав.