Галичина.Інфо

У Тернополі проголошено про створення Тернопільсько-Зборівської архієпархії та митрополії УГКЦ

22 грудня Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) зачитав відповідний декрет під час Архієрейської Літургії, що проходить у кафедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці. Єпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка іменовано та інтронізовано архієпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівської митрополії. Єпископ Василій, прийнявши митрополичу гідність, опікуватиметься Тернопільсько-Зборівською та Бучацькою єпархіями, а також греко-католицькими парафіями Хмельницької області.

Тернопіль став центром митрополії, а собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці - архієпархіальним і митрополичим собором Тернопільсько-Зборівської архієпархії та митрополії.

На Літургії були присутні 25 архиєпископів, митрополитів, єпископів з України та закордону, в тому числі архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський Нунцій в Україні, та приблизно 200 священиків. Чимало віруючих прибули на цю урочисту подію. Оскільки тернопільський катедральний храм не вмістив усіх віруючих, то її демонструють з допомогою великого екрана.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі проголошено про створення Тернопільсько-Зборівської архієпархії та митрополії УГКЦ
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015