Галичина.Інфо
У Львові 1 січня проїзд у маршрутках безкоштовний
1 січня у Львові проїзд в громадському транспорті міста буде безкоштовним. Про це під час сесії Львівської міської ради 29 грудня повідомив мер міста Андрій Садовий. За словами мера, безкоштовний проїзд буде пов'язаний з тим, що у місті вводиться нова транспортна схема, і можливі незручності, пов’язані із зміною напряму руху маршрутів.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015